Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Банки партнери

«Ренесанс Кредит»

«Ренесанс Кредит»

отримати кредит в ренесанс кредит, кредити в банку ренесанс капітал, онлайн заявка на кредит ренесанс банк
«Ренесанс Кредит» - товарний знак, під яким діє АТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ» (ліцензія НБУ № 222 від 17.10.2011 р.) надає банківські послуги на території України. Регіональна мережа банку налічує більше 690 точок продажу в усіх областях України, а також Автономній Республіці Крим.


В Україні «Ренесанс Кредит» надає свої послуги фізичним особам і пропонує клієнтам: депозити, нецільові споживчі кредити, цільові споживчі кредити, а також кредитні картки.


На початку 2006 р. «Ренесанс Кредит» був виданий перший споживчий кредит, в серпні 2009 р. - перший депозит, а в 2010 р. були випущені перші кредитні карти.


АТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ» (ТМ «Ренесанс Кредит») входить до складу провідної фінансово-промислової групи України «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

Компанія СКМ - професійний інвестор, що володіє й управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері рітейлу і нерухомості.

До Групи СКМ входять компанії Метінвест Холдинг, ДТЕК, телекомунікаційна група Vega, Сьогодні Мультимедіа, ТРК Україна, ЕСТА Холдинг, Український Ритейл, машинобудівна група «Гірничі машини» та інші.

100 % акцій ЗАТ «СКМ» належать Рінату Ахметову.

Банківський бізнес СКМ в Україні представлений банками ПУМБ і «Ренесанс Кредит».


Банк Ренесанс Кредит в Україні видає кредити готівкою на строк до 60 місяців під місячний відсоток від 1,3% і від 15% річних. Подати онлайн заявку і отримати кредит в банку Ренесанс Кредит можуть офіційно працевлаштовані та пенсіонери українці віком від 25 до 65 років. Взяти кредит готівкою в банку Ренесанс Капітал можна на суму від 5 000 до 50 000 гривень на будь-які цілі, без застави та поручителів.


Категория: Банки партнери | (05.01.2014)
Просмотров: 4796
Хостинг от uCoz