Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Банки партнери

ПриватБанк

ПриватБанк


отримати кредит у Приват банку, кредити в банку ПриватБанк, онлайн заявка на кредит приват банк Закрите акціонерне товариство «Комерційний банк ПриватБанк» - найбільший комерційний банк України започаткований 19 травня 1992 року. Головний офіс знаходиться у Дніпропетровську і в ньому працює понад 3 000 осіб! Всього Приват Банк має 3390 філій по всій Україні.


Бренд «ПриватБанк» об'єднує банки: ПриватБанк (Україна), ПриватБанк (Росія), ТАО ПриватБанк ( Грузія ), AS PrivatBank (Латвія) та його філія в Португалії, а також філія ПриватБанку на Кіпрі. З 2010 року філія в Італії.


Банк входить до числа лідерів українського ринку платіжних карт, на його частку припадає 51% всіх випущених платіжних карт в Україні. У 2012 році ПриватБанк здійснив близько 49% всіх платежів з використанням українських банківських карт. До речі, саме Приватбанк Україна першим запропонував своїм клієнтам послуги інтернет-банкінгу «Приват24 ». Також ПРИВАТБАНК є найбільшим банком за кількістю залучених депозитів фізосіб, їх обсяг 23,2 % від усіх вкладів приватних осіб в Україні.


Неодноразово Приват банк визнавався кращим банком України за рейтингами авторитетних видань «Global Finance» і «Euromoney». Міжнародний фінансово-аналітичний журнал «The Banker» за результатами проведеного в 2000 і 2002 рр. дослідження присвоїв «ПриватБанку» звання «The Bank of Year». Має ряд інших нагород.


Кредитні продукти, які пропонує ПРИВАТ Банк в Україні, в більшості грунтуються на «універсальної кредитної карті», яка видається з 18 років, майже всім бажаючим, з лімітом до 25 000 гривень і з безвідсотковим використанням на 55 днів. Багато плюсів, у Приват Банку, які можна довго описувати, але є і мінуси.


Кредитні картки від приват банку в Україні, за якими видаються гроші в кредит, за фактом мають процентну ставку 7% на місяць! Приватбанк Україна пропонує послуги розстрочки на товари, оплати частинами, які оформлюються і кріпляться до кредитних карток.


Банк «ПРИВАТБАНК» в Україні пропонує також і кредити на авто та житлове, іпотечне кредитування. Бажаючи отримати кредит, Ви також можете подати онлайн заявку на кредит в приватбанк, через наш веб сервіс, який співпрацює з даними банкам по їх партнерській програмі.


Подати онлайн заявку на кредит у ПриватБанк в Україні можливо і через наш веб сервіс, для отримання кредитний продуктів даного банку.



Категория: Банки партнери | (05.01.2014)
Просмотров: 4822
Хостинг от uCoz