Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Банки партнери

Банк ТРАСТ

Банк ТРАСТ

подати заявку в Траст банк, заявка траст банк, онлайн заявка на кредит банк Траст
ПАТ Банк ТРАСТ заснований в 2007 році акціонерами Національного банку «ТРАСТ» (Російська Федерація) під назвою ВАТ «РОЗДРІБНИЙ НЕОБМЕЖЕНИЙ СЕРВІС» ( Банківська ліцензія № 237, видана Національний банком України 30.06.2010 р.).


У 2008 році за рішенням акціонерів ПАТ Банк «ТРАСТ» змінив свою назву і в установленому порядку набув право на використання відомого імені та логотипу «ТРАСТ» (TRUST).


Сьогодні ПАТ Банк «ТРАСТ» представлено в 13 регіональних дирекціях по Україні і надає широкий комплекс банківських послуг фізичним та юридичним особам.


ПАТ Банк «ТРАСТ» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також членом міжнародної платіжної системи Visa International.


Отримати кредит в банку Траст можуть: офіційно працевлаштовані громадяни України, СПД та пенсіонери. Умови з кредитування банку Траст: Без поручителів, сума кредиту - від 1 000 до 70 000 гривень, річна% ставка заявлена банком - 10%, в реальності ефективна % ставка становить 64%. Едино разова комісія за видачу кредиту становить 12%, так званий страховий внесок. З кредиту 10 000 грн на 3 роки, необхідно буде виплатити 24 156 грн. Термін кредиту - від 6 до 36 місяців. Дострокове погашення можливе за умови штрафних санкцій. Вік - від 25 років до 65 років. Банк Траст заснований в 2007 році. Траст банк активно кредитує населення з 2011 року. Кількість регіонів які банк Траст кредитує занадто обмежена. З практики середній чек ( середньо видана сума кредиту) становить близько 5000 - 7000 грн. Кредити в банку Траст як правило видаються карткові, що не кожному позичальникові це підходить через прив'язку його до карти банку. Якщо навіть у банку Траст видають кредити готівкою, то до них додається «безкоштовна» кредитна карта, як кажуть «в навантаження».


Примітка: Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» відправляв заявки на кредити для користувачів мережі інтернет, через офіційного партнера банку, компанію «КРЕДИТНИЙ ЦЕНТР». «КРЕДИТНИЙ ЦЕНТР» припинив співпрацю з Траст банком 14 жовтня 2013, через те, що заважає неякісна і застаріла агентська програма банку Траст, і невиплата комісії за надані заявки. Агентська програма банку Траст примітивна, не має вбудованої програми для відстеження клієнтів, а співробітники банку спекулюють і відмовляються показувати реальну статистику виданих кредитів по агентам. Всім хто працює в сфері кредитування або бажає взяти кредит у банку Траст, не рекомендуємо співпрацювати з даним банком. У даний момент часу видача кредитів у банку Траст низька, що дає можливість легко відмовитися від даного партнера без фінансових втрат.


Категория: Банки партнери | (06.01.2014)
Просмотров: 1641