Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Банки партнери

Банк Російський Стандарт

Банк Російський Стандарт


отримати кредит в російській стандарті, кредити в банку російська стандарт, онлайн заявка на кредит російська стандарт
Отримати кредит у банку Російський Стандарт можуть: офіційно працевлаштовані громадяни України, приватні підприємці та пенсіонери.


Умови кредитування банку Російський Стандарт:
Без застави та поручителів
Сума - від 1 000 до 50 000 гривень
Річна ставка - 0,01%
Щомісячна комісія - від 2,99% до 3,99%
Термін - від 6 до 36 місяців
Вік - з 25 до 65 років.

Банк «Русский Стандарт» заснований в 2006 році, раніше АІС -банк. Російський Стандарт банк активно кредитує населення України з 2011 року.


Дивлячись з практики середній чек (середня сума виданого кредиту) близько 7 000 - 8 000 гривень. Кредити в банку Російський стандарт найчастіше видаються карткові, що підходить не кожному позичальникові через прив'язку його до карти банку. Навіть якщо в банку Російський Стандарт видаються кредити готівкою, то до них йде «безкоштовна» кредитна карта, так би мовити «в навантаження».


Банк Російський стандарт представлений як в Україні, так і в Росії має велику мережу відділень. Крім того, оплачувати щомісячні платежі за кредитами можливо через термінали і через банки партнери, що є безсумнівним плюсом даного банку.


Російський Стандарт пропонує кредити фізичним особам у вигляді кредиту готівкою, кредитної картки, споживчого кредиту і автокредит.


Категория: Банки партнери | (05.01.2014)
Просмотров: 2372