Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Банки партнери

«Альфа Банк» Україна

«Альфа Банк» Україна


отримати кредит у Альфа банку, кредити в банку альфа банк, онлайн заявка на кредит Альфа-Банк
ПАТ Альфа Банк - комерційний банк, який є частиною міжнародного консорціуму «Альфа-Груп» і має свої представництва в Україні в особі «Альфа банк Україна».


Альфа-Банк заснований в грудні 1990 року в Росії. ЗАТ «Альфа-банк», до січня 2001 р. носив назву «Київський інвестиційний банк», заснований в 1993 році в Україні. На сьогоднішній день більше 511 відділень у всьому світі і країнах СНД.


В Україні «Альфа Банк» зарекомендував як стабільний банк, який активно кредитує і надає повний спектр банківських послуг фізичним та юридичним особам. Комерційний банк «Альфа-Банк» в Україні входить до ТОП 10 за розміром загальних активів серед усіх банків України.


Альфа Банк Україна пропонує кредити для фізичних осіб з українським громадянством у вигляді кредиту готівкою, кредитної картки, споживчого кредиту та автокредитування.


Подати онлайн заявку на кредит в Альфа Банк через наш веб сервіс можуть офіційно працевлаштовані, приватні підприємці, моряки і пенсіонери у віці від 26 до 65 років. Максимальна сума кредиту до 200 000 гривень, при терміні кредитування від 6 до 48 місяців. Процентна ставка за кредитами від Альфа Банку 14,99% річних і щомісячна комісія 2,05%.Категория: Банки партнери | (05.01.2014)
Просмотров: 3943
Хостинг от uCoz