Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Банки партнери

А-Банк

А-Банк


отримати кредит в а банку, кредити у банку акцент, онлайн заявка на кредит а банк
А-Банк - член Асоціації українських банків і за розміром регулятивного капіталу і активів належить до 4 групи. Даний банк був заснований в 1992 році і до 2007 носив назву Український Кредитний Банк, а з 2007 до 2010 року був перейменований в Акцент-Банк і вже в 2010 році перейменовано в А-Банк. В Україні більше 50 відділень А-Банку на сьогоднішній день.


У 2007 році ряд компаній, афілійованих з власниками «ПриватБанку», викупили в акціонерів-фізичних осіб 37,5% акцій. В результаті ребрендінгу в березні 2007 року, банк змінив назву на ПАТ «Акцент-банк», головний офіс був перенесений з Києва до Дніпропетровська. З метою оптимізації роботи санованої кредитної установи, йому була перепродана частина портфеля кредитів «Приватбанку».


Подати заявку онлайн і взяти кредит в А-Банку можуть особи віком від 18 до 75 років, офіційно і неофіційно працевлаштовані, моряки, безробітні, самозайняті, приватні підприємці та пенсіонери. Кредитні карти А Банку універсальна і Gold може бути оформлена на суму від 8 до 25 000 гривень. Щомісячний платіж за універсальною карті становить 7% від суми кредиту, а пільговий період використання кредитних коштів може становити 30 днів.


Оформити кредитну карту Ви можете в будь-якому з відділень А банку, а погашати позику можливо через каси і термінали даного банку, так і через «ПриватБанк». Взяти як і погасити кредит в А-банку України дуже легко і просто, що дуже подобається потенційним позичальникам.


Категория: Банки партнери | (06.01.2014)
Просмотров: 2077